• 23 PAŹ 18
    „Zrobione w Szczecinie” – pracownicy WH w gronie laureatów

Z wielką przyjemnością informujemy, iż dr Agnieszka Materne oraz dr Mikołaj Materne z Katedry Wczesnej Edukacji Instytutu Pedagogiki znaleźli się w gronie laureatów prestiżowego wyróżnienia Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą działalność na rzecz lokalnej społeczności.

Jak możemy przeczytać na stronie Urzędu Miasta, marka „Zrobione w Szczecinie”, przyznawana jest przez Gminę Miasto Szczecin oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom, wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta Szczecin. Pracownikom Katedry Wczesnej Edukacji Instytutu Pedagogiki marka „Zrobione w Szczecinie” została przyznana właśnie za działalność edukacyjną w zakresie plastycznym w prowadzonej już od ponad 13 lat placówce pozaszkolnej.