• 12 KWI 19
    Zostań twarzą Uniwersytetu – zgłoś się do SUPER TEAM

Od 1 kwietnia do 7 maja można przesyłać zgłoszenia do konkursu „SUPER TEAM 2019”. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 maja. Pokażcie czym są dla Was studia i zgłoście się do konkursu.

Chcąc wziąć udział w „SUPER TEAM 2019”, należy poprzez specjalny formularz – zamieszczony na stronie konkursu, przesłać zdjęcie, na którym w kreatywny sposób zostanie ukazana grupa znajomych z Uniwersytetu Szczecińskiego. Selfie lub nie – forma jest dowolna. Liczą się uśmiechnięte twarze, bo któż by się smucił spędzając czas z przyjaciółmi? Wyjazd zagraniczny, wspólne ognisko, zabawy na świeżym powietrzu – wybór scenerii należy do autorów!

„SUPER TEAM” to konkurs, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Biuro Promocji i Informacji US. Jest on skierowany do studentów I i II stopnia studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych naszej uczelni. Celem Super Team jest wyłonienie grupy, której wizerunek posłuży do wsparcia kampanii rekrutacyjnej i działań promocyjnych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej informacji: konkurs.usz.edu.pl