• 25 LIP 17

Zarządzenie Rektora US w spr. stypendiów ministra

W związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 lipca 2015 roku w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych studentom oraz informacją zamieszczoną na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego proszę o zapoznanie się z zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego nr 43/2017 z dnia 17 lipca 2017 roku w sprawie zasad i trybu składania wniosków o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów Uniwersytetu Szczecińskiego w roku akademickim 2017/2018.

Zarządzenie Rektora