• 10 CZE 19

Zaproszenie do Sali Joanny i Jana Kulmów na spotkanie z dr hab. Michałem Rusinkiem

Dziekan Wydziału Humanistycznego zaprasza na spotkanie z dr hab. Michałem Rusinkiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego, który opowie o retoryce stosowanej. o tym jak pisać dla dzieci, jak wnikliwie ich słuchać i przekonująco do nich mówić.

Spotkanie odbędzie się w środę 12 czerwca br., o godz. 10:00 w Sali Joanny i Jana Kulmów w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Franciszka Tarczyńskiego 1.

dr hab. Michał Rusinek jest pierwszym gościem Sali Joanny i Jana Kulmów, który rozpoczyna nowy cykl spotkań w Bibliotece Głównej US, nawiązujących do działań artystycznych Joanny i Jana Kulmów prowadzonych w Strumianach w latach 1961-1996. Spotkaniu towarzyszy wystawa Las J.J. Kulmów przygotowana przez Izabelę Kurczyńską.