• 09 PAŹ 18

XX edycja Nagrody im. Profesora Aleksandra Gieysztora

W imieniu Kapituły XX edycji Nagrody im. Profesora Aleksandra Gieysztora serdecznie zapraszamy Państwa do rekomendowania kandydatów do konkursu. Nagroda przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w działalności mającej na celu ochronę polskiego dziedzictwa kulturowego.

Co roku Kapituła Nagrody pod przewodnictwem prof. Andrzeja Rottermunda nagradza trud oraz zaangażowanie osób i instytucji działających na tym polu. Nominacji mogą dokonać instytucje lub też – z ich rekomendacją – osoby fizyczne.

Nominacje należy nadsyłać do 26 października 2018 roku.

Więcej informacji o Nagrodzie znajduje się na stronie: http://www.citibank.pl/poland/kronenberg/polish/6162.htm