• 20 MAR 18

  Wykład Dowódcy 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej

  Dziekan Wydziału Humanistycznego zaprasza na wykład gen. dyw. Rajmunda Andrzejczaka pt.:” Przywództwo – pasja i wizja” w ramach cyklu  wykładów Szczecin Humanistyczny.

  Wykład gen. dywizji Rajmunda Tomasza Andrzejczaka, charyzmatycznego dowódcy 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej odbędzie się 22 marca 2018 roku o godz. 12.00 na Wydziale Humanistycznym US.

  Generał R.T. Andrzejczak jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Pancernych w Poznaniu, Akademii Obrony Czeskiej, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie i Królewskiej Akademii Obrony w Londynie. Za służbę w polskich Kontyngentach Wojskowych został odznaczony Orderem Krzyża Wojskowego II klasy- Krzyż Komandorski,  „Gwiazdą Iraku”, „Gwiazdą Afganistanu”, medalami „Siły Zbrojne w służbie Ojczyzny” oraz „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.

  Tytuł wykładu: Współczesne przywództwo w kompleksowym środowisku bezpieczeństwa wiąże się z organizacją Legii Akademickiej na Wydziale Humanistycznym. Po wykładzie odbędzie się uroczyste wręczenie zaświadczeń słuchaczom szkolenia teoretycznego prowadzonego w ramach programu pilotażowego Legii Akademickiej wprowadzonego przez MON i MNiSW. Honorowy patronat nad cyklem wykładów Szczecin Humanistyczny objął Prezydent Miasta Piotr Krzystek.

   

Ostatnie aktualnościStudia na WH • Kandydaci

  Wszechstronna wiedza z różnych dziedzin w mieście pachnącym czekoladą!

  Interesująca teoria i wciągająca praktyka.
  Sprawdź!
 • Studenci

  Bogaty plan na studia: wytrwała nauka i dużo radości ze studenckiego życia...

  A dodatkowo wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu!
  Wystarczy kliknąć!
 • Doktoranci

  Dla tych co pragną więcej!

  Dla poszukujących nadrzędnych wartości w życiu - dążących do trudnej prawdy, cierpliwego dobra i ukrytego piękna.
  Zrób ten krok!