• 09 LIS 18
    Wyjazdy dydaktyczne STA i STT w ramach programu Erasmus+

W związku z wprowadzeniem systemu DreamApply na wyjazdy dydaktyczne STA i STT w ramach programu Erasmus+ pracownicy zainteresowani wyjazdami muszą wypełnić formularz aplikacyjny on-line w systemie DreamApply dostępny na stronie DSM (poniżej link). Aby wypełnić formularz należy założyć konto w systemie. Proszę pamiętać, aby formularz był zgodny z tym, co znajdzie się w dokumentach (program, cele). W przypadku różnic może być to kwestionowane na etapie podpisania umowy. Dlatego najlepiej stworzyć program, który skopiujecie Państwo do systemu i do wersji papierowej.

Wnioski na wyjazd zatwierdza Koordynator Wydziałowy.
    Kwalifikacja przeprowadzona będzie w oparciu o ocenę merytoryczną Indywidualnego Programu Nauczania (mobility Agreement- Staff Mobility for Teaching w przypadku wyjazdów STA i Staff Mobility for Training w przypadku wyjazdów STT).
    Kwalifikacja na wyjazdy STA – w puli podstawowej – rozpoczyna się z dniem 30 listopada – 31 grudnia 2018, natomiast kwalifikacja na wyjazdy STT od 1 stycznia – 31 stycznia 2019. Po tym terminie system zostanie zamknięty.
    Kwalifikacja z puli dodatkowej – od 1 marca 2018 r. – 30 czerwca 2019 r.