• 11 MAJA 17
    Wczoraj, jutro, dziś potrzebny jest pluszowy miś

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wydarzenia

11 maja 2017, Główny hol WH. Serdecznie zapraszamy do udziału jubileuszowej zabawie.

Od pięciu lat studenci Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego wspólnie z wieloma placówkami przedszkolnymi, szkołami, zakładami pracy miasta Szczecin oraz wieloletnimi sympatykami, sojusznikami i darczyńcami realizują projekt „Wczoraj, jutro, dziś potrzebny jest pluszowy miś”. Z ogromną przyjemnością pragniemy i w tym roku zaprosić Państwa do uczestniczenia w tym projekcie.

Celem tego przedsięwzięcia jest pozyskanie środków na zakup sprzętu medycznego dla pacjentów z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Pragniemy również przekazać małym pacjentom  artykuły papiernicze, książki, gry, które umilą trudne chwile spędzane w szpitalu.

Z okazji pięciolecia projektu na Wydziale Humanistycznym zostaną zorganizowane „misiowe zaczarowane stacyjki”, kiermasze wytworów i prac , loteria fantowa, misiowe studio mody i urody oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału we wspólnej jubileuszowej zabawie. Miło nam będzie Państwa gościć 11.05.2017 / czwartek/ na Wydziale Humanistycznym US ul. Krakowska 71 od godziny 10.00- 14.00. Jednocześnie od g.11.30-13.00 odbędzie się seminarium naukowe- „Zwykły-niezwykły miś do zadań specjalnych” z udziałem zaproszonych gości z placówek edukacyjnych, pracowników Instytutu Pedagogiki oraz studentów.

Mam nadzieję ,że Państwa nieocenione zaangażowanie i czynny udział w projekcie pozwolą na realizację marzeń chorych dzieci i młodzieży.

Koordynator projektu

dr Małgorzata Moś