• 31 MAJA 19

„Warto być przyzwoitym” – Polityka historyczna czy poprawność polityczna?

Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek ma zaszczyt zaprosić na konferencję poświęconą Profesorowi Władysławowi Bartoszewskiemu, pn. „Warto być przyzwoitym” – Polityka historyczna czy poprawność polityczna?

Konferencja odbędzie się w środę, 5 czerwca 2019 r. o godzinie 18:00 w Sali Kongresowej Wydziału Humanistycznego US przy ul. Krakowskiej 71-79.

Rozmowę będą prowadzić m.in.: b. Prezydent RP Bronisław Komorowski, Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar, dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce dr Marek Prawda