Uniwersytet w Albanii - program Erasmus+ dla pracowników naukowych WH - Wydział Humanistyczny
    • 07 MAJA 18

Uniwersytet w Albanii – program Erasmus+ dla pracowników naukowych WH

W kwietniu 2018 r. w ramach programu Erasmus+ pani dr Wioleta Bryniewicz z Instytutu Socjologi WH przebywała na European University of Tirana w Albanii. Dr Bryniewicz przeprowadziła wykład na temat „ Barriers of Education Versus Changes of the Future”. Dodatkowo, uczestniczyła w konferencji „The state and public goods/services: Regulator or Provider?” Uczestniczyła również w  Erasmus+ International Days, promując ty samym nasz Wydział i Uczelnię.