• 23 STY 19

Szkolenie BHP (poprawkowe) studentów i doktorantów US

Sesja poprawkowa szkolenia BHP dotyczy osób, które nie zaliczyły szkolenia w pierwszym terminie

Studenci studiów stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich
    odbywają szkolenie składające się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej.

1. Część teoretyczna realizowana w formie kształcenia na odległość (e-learning)
      od 14.02.2019 r., od godz. 12.00
      do 27.02 2019 r., do godz. 24.00
    2. Część praktyczna realizowana jest przez Pracownię Bezpieczeństwa Wodnego, Wydział Nauk o Ziemi, ul. Mickiewicza 16 a. w terminie 21-28.02.2019 r.

Dostępne terminy godzinowe szkolenia praktycznego ukażą się na platformie e-learningowej po zaliczeniu testu z części teoretycznej.

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia, niestacjonarnych pierwszego stopnia, niestacjonarnych jednolitych magisterskich oraz studiów doktoranckich
    odbywają szkolenie składające się z tylko z części teoretycznej realizowanej w formie kształcenia na odległość (e-learning) w terminie:
    od 14.02.2019 r., od godz. 12.00
    do 27.02 2019 r., do godz. 24.00