• 09 KWI 18
    Studentka Instytutu Filozofii WH w gronie uczestników Programu Top Minds

Top Minds to inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz Stowarzyszenia Top 500 Innovators MNiSW mająca na celu wspieranie i rozwój młodych talentów w różnych obszarach ich działalności, m.in w działalności naukowej.

Z ogromną radością informujemy, że Pani Agata Peno – studentka kierunku Filozofia na studiach magisterskich,  znalazła się w gronie uczestników Programu Top Minds!

W tegorocznej edycji, 40 uczestników Programu zostało wyłonionych spośród kilkuset kandydatów aplikujących z ponad 50 uczelni w całej Polsce.

Program wspierany jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasadę USA w Warszawie, Collegium Wratislaviense oraz Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o. o.

Więcej informacji o Programie znajdziecie na stronie internetowej www.topminds.pl