Staże dla kierunków praktycznych WH US

Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Staże dla kierunków praktycznych WH US”

Celem projektu jest podniesienie kompetencji oraz ułatwienie studentom WH US wejścia na rynek pracy poprzez zdobycie praktycznego doświadczenia w formie staży bezpośrednio związanych z efektami kształcenia.

Dofinansowanie projektu z UE:   287 896,00 zł

Informacja o naborze

Regulamin rekrutacji

Informacje dla pracowdawców

Regulamin staży

Dziennik stażu

Aktualności

• Przyjmowanie zgłoszeń studentów na staż odbywać się będzie w dniach 22-28.02.2018 w godz. 13.00-15.00
    w Biurze Projektu (pokój 110 ICKiBS) lub w pokoju 193.
  • Spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych udziałem w projekcie odbędzie się w dniu 22 lutego 2018 roku o godz. 12.00, sala Rady Wydziału WH (194).
  • Lista osób przyjętych na staż dostępna jest w Biurze Projektu (pokój 110 ICKiBS) oraz w pokoju 193.
    Studenci zakwalifikowani na staż proszeni są o wypełnienie niezbędnych dokumentów.
  • Lista osób zakwalifikowanych na staż – kliknij