• 21 GRU 18

Spotkanie informacyjne dot. zmian w strukturze organizacyjnej uczelni

Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, prof. dr hab. Edward Włodarczyk, zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie projektu pn. Założenia do statutu Uniwersytetu Szczecińskiego dotyczące struktury organizacyjnej Uczelni, jej organów, jednostek organizacyjnych oraz zadań poszczególnych pionów.

Spotkanie odbędzie się 10 stycznia (czwartek) 2019 r. o godz. 14.00 w auli Wydziału Humanistycznego przy ul. Krakowskiej 71-79.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego.