• 12 CZE 17
    Promocja książki: Leksykon Bezpieczeństwa Wewnętrznego

8 czerwca 2017 roku w Galerii Szczecina Humanistycznego. Galeria zdjęć z wydarzenia

8 czerwca 2017 roku w Galerii Szczecina Humanistycznego na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się uroczysta promocja Leksykonu Bezpieczeństwa Wewnętrznego pod redakcją naukową Włodzimierza Fechlera, Jarosława J. Piątka oraz Renaty Podgórzańskiej. W uroczystości wzięła udział Dziekan Wydziału Humanistycznego prof. Urszula Chęcińska, licznie zgromadzeni pracownicy Instytutu Politologii i Europeistyki, w tym dyrektor prof. Janusz Ruszkowski, a także zaproszeni goście.