• 13 GRU 18

Pozytywna ocena PKA na kierunkach WH

Wydział Humanistyczny uzyskał pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej na dwóch kierunkach: bezpieczeństwo narodowe i bezpieczeństwo wewnętrzne.

• Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej na podstawie Uchwały z dnia 6 września 2018 r. wydało pozytywną ocenę na kierunku bezpieczeństwo narodowe prowadzonym na Wydziale Humanistycznym US na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Następna ocena programowa powinna nastąpić w roku akademickim 2023/2024.

• Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej na podstawie Uchwały z dnia 25 października 2018 r. wydało pozytywną ocenę na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne prowadzonym na Wydziale Humanistycznym US na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Następna ocena programowa powinna nastąpić w roku akademickim 2024/2025.