• 15 LUT 19

Pozytywna ocena PKA na kierunkach WH

Polska Komisja Akredytacyjna wydała oceny: wyróżniającą na kierunku pedagogika o profilu ogólnoakademickim i pozytywną o profilu praktycznym

• Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej na podstawie Uchwały z dnia 24 stycznia 2019 r. wydało wyróżniającą ocenę na kierunku pedagogika  prowadzonym na Wydziale Humanistycznym US na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Następna ocena programowa powinna nastąpić w roku akademickim 2026/2027.

• Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej na podstawie Uchwały z dnia 24 stycznia 2019 r. wydało pozytywną ocenę na kierunku pedagogika prowadzonym na Wydziale Humanistycznym US na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym.

Następna ocena programowa powinna nastąpić w roku akademickim 2024/2025.