• 09 CZE 17

  Post człowiek w Dolinie Krzemowej. O rozwoju transhumanizmu w kolebce nowoczesnych technologii

  Zapraszamy na wykład gościnny dr Magdy Gacyk w ramach PTS w dniu 14 czerwca, godz. 10.30, WHUS sala 117

  MAGDA GACYK: socjolożka, dziennikarka, i tłumaczka. Od lat korespondentka zagraniczna polskich mediów: TVP, Polskiego Radia SA, Gazety Wyborczej, Sukcesu, Wysokich Obcasów, Dziennika Polska The Times etc.

  Autorka książki „Ścigając Steve’a Jobsa”, ukazującej drogi do sukcesu prominentnych Polaków z Doliny Krzemowej oraz ekonomiczno-społeczny ekosystem regionu, stanowiącego światowe centrum nowoczesnych technologii.

  Swoje doświadczenie zawodowe, zarówno telewizyjno-radiowe jak i prasowe, przekłada na szkolenia medialne z negocjacji międzykulturowych.

  Zagadnieniami tymi zajmuje się również w ramach współpracy z European Journalist Centre, unijnej organizacji non-profit z siedzibą w Brukseli, zajmującej się szkoleniem dziennikarzy.

  W USA, oprócz działalności reporterskiej i translatorskiej ( posługuje się 6 językami), doradza polskim startupom , wchodzącym na rynek amerykański. W tej dziedzinie współpracuje z wykładowcami Uniwersytetu Stanforda, specjalizującymi się w problematyce przedsiębiorczości branży IT ( m.in. prof. Burton Lee).

  Zaangażowana w działalność charytatywną. Zasiada w Radzie Fundacji Kreatywni Pokoleniom. Jest też ambasadorką Poland Business Run, największego biegu charytatywnego w Polsce.

  dr Magda Gacyk dr Magda Gacyk

Ostatnie aktualnościStudia na WH • Kandydaci

  Wszechstronna wiedza z różnych dziedzin w mieście pachnącym czekoladą!

  Interesująca teoria i wciągająca praktyka.
  Sprawdź!
 • Studenci

  Bogaty plan na studia: wytrwała nauka i dużo radości ze studenckiego życia...

  A dodatkowo wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu!
  Wystarczy kliknąć!
 • Doktoranci

  Dla tych co pragną więcej!

  Dla poszukujących nadrzędnych wartości w życiu - dążących do trudnej prawdy, cierpliwego dobra i ukrytego piękna.
  Zrób ten krok!