• 26 MAR 19

„Podaruj cząstkę siebie” 27 marca 2019 r.

IX edycja akcji charytatywnej „Podaruj cząstkę siebie”.

Organizowana cyklicznie od 2015 roku na Wydziale Humanistycznym US akcja charytatywna, która obejmuje zbiórkę krwi, rejestrację w banku szpiku kostnego, a także warsztaty , prelekcje, konsultacje i pokazy dotyczące tematyki zdrowia i jego profilaktyki.

Akcja odbędzie się na 27 marca br. o godzinie 10:00 na terenie kampusu Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej 71-79.

W akcję zaangażowani są studenci kierunków Animacja Kultury, Pedagogika i Socjologia.

Koordynatorem akcji „Podaruj cząstkę siebie” jest Pani dr Lidia Marek  oraz Pani mgr Ilona Guzior.