• 26 LIS 18
    Odznaka Primus in Agendo dla prof. dr hab. Barbary Kromolickiej

Pani prof. dr hab. Barbara Kromolicka otrzymała Odznakę Honorową Primus in Agendo, Pierwszy w działaniu. Odznaka została nadana w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości,  za działalność  w sferze polityki społecznej. Odznakę odebrała Pani Profesor z rąk Elżbiety Rafalskiej, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Odznaka Honorowa Primus in Agendo nadawana jest przez Ministra osobom fizycznym, organizacjom i instytucjom za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej lub rodziny. Jest ona wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy wyróżnionego, realizacji najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.

Gratulujemy Pani Profesor i życzymy kolejnych  sukcesów.

Dyrekcja, Pracownicy i Studenci Instytutu Pedagogiki