• 11 PAŹ 18

Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za 2018 r. za najlepszą pracę doktorską

Konkurs Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za 2018 rok
    za najlepszą pracę doktorską oraz pracę magisterską w dziedzinie nauk humanistycznych

Prezydent Miasta przedłużył termin składania prac konkursowych w dziedzinie nauk humanistycznych do dnia 15 listopada 2018 roku (czwartek). Wszystkie warunki konkursowe pozostają bez zmian.

Prace na konkurs można składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę doktorską  w dziedzinie nauk humanistycznych”, wraz z wymaganą regulaminem dokumentacją, w sekretariacie Biura Strategii, pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin (wejście od ul. Odrowąża – IV piętro). Można też przesłać je pocztą.