• 10 GRU 18

Konkursy na stanowisko magistranta-stypendysty w projekcie badawczym

Kierownik projektu badawczego „Intencje i konwencje w komunikacji językowej. Niegrice’owski program w filozofii języka i naukach o poznaniu” realizowanego na podstawie umowy nr UMO-2015/19/B/HS1/03306 zawartej między Narodowym Centrum Nauki a Uniwersytetem Szczecińskim ogłasza konkurs na trzy stanowiska magistranta-stypendysty:

Data ogłoszenia konkursu: 11 grudnia 2018 r.

Aplikacje proszę składać pocztą elektroniczną (w formie plików pdf) na adres maciej.witek@usz.edu.pl lub osobiście w sekretariacie Instytutu Filozofii Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 71-79 (pok. 158).

Termin składania ofert upływa 21 grudnia 2018 r. o godz. 12.00.

Więcej szczegółów w ogłoszeniach o konkursie.