Konkurs im. Bekkera dla naukowców i nauczycieli akademickich - Wydział Humanistyczny
    • 19 KWI 18

Konkurs im. Bekkera dla naukowców i nauczycieli akademickich

Zachęcamy do składania wniosków grantowych w ogłoszonym przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) konkursie im. Bekkera.  Celem Programu jest zwiększenie mobilności międzynarodowej naukowców i nauczycieli akademickich zatrudnionych w polskich uczelniach oraz jednostkach naukowych poprzez umożliwienie im prowadzenia badań naukowych lub zajęć dydaktycznych w renomowanych zagranicznych ośrodkach na całym świecie.

Wnioskodawcami w Programie są indywidualni naukowcy oraz nauczyciele akademiccy, posiadający co najmniej stopień naukowy doktora, zatrudnieni w polskich uczelniach lub jednostkach naukowych na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej.

Dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie https://nawa.gov.pl/naukowcy/program-imienia-bekkera.