• 05 LIS 18

Konkurs fotograficzny „Społeczeństwo w obiektywie”

Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego ogłaszają V edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „SPOŁECZEŃSTWO W OBIEKTYWIE”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich.

Zdjęcie/a konkursowe można składać indywidualnie lub zespołowo do dnia 15 grudnia 2018.

Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie pliku pocztą elektroniczną na adres mailowy: socjologia@whus.pl

Zwycięzcom nagrodzonych zdjęć zostaną przyznane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Po rozstrzygnięciu konkursu najciekawsze zdjęcia opublikowane zostaną na stronie internetowej Organizatora oraz podczas wystawy pokonkursowej, która będzie eksponowana na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Szczegółowe informacje oraz regulamin Konkursu znajdują się poniżej.

Regulamin_konkursu