• 04 CZE 18

Konferencja „Życie na społeczno – kulturowym pograniczu: szanse – profity – zagrożenia”

W dniach 7-8 czerwca odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Życie na społeczno – kulturowym pograniczu: szanse – profity – zagrożenia”, organizowana przez Instytut Psychologii.
    Tematyka konferencji obejmuje między innymi następujące problemy:
    życie codzienne mieszkańców pogranicza w ujęciu historycznym, społecznym i politycznym, tożsamość, osobowość, system wartości, religijność mieszkańców pogranicza, rodzina i szkoła na pograniczu społeczno – kulturowym, przyczyny, skala i skutki migracji, analiza problemów naukowo-badawczych związanych z życiem na społeczno-kulturowym pograniczu.
    Serdecznie zapraszamy do udziału.
    Szczegółowy program konferencji dostępny na stronie: