• 20 PAŹ 17

Jubileusz prof. dra hab. Zdzisława Chmielewskiego

JM Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego prof. dr hab. Edward Włodarczyk, Dziekan Wydziału Humanistycznego dr hab. Urszula Chęcińska, prof. US oraz Dyrektor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych zapraszają na Uroczystość Jubileuszu prof. dra hab. Zdzisława Chmielewskiego (75 lat).

26 października 2017 r., godz. 13.00, Sala Szczecina Humanistycznego (nr 155), ul. Krakowska 71-79 w Szczecinie.

Podczas uroczystości zaprezentowana zostanie najnowsza monografia Profesora Z archiwistyką po Europie XX wieku.

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA