• 15 MAJA 19

Interdyscyplinarne Studia Zaawansowane (ISZ) zapraszamy na spotkanie informacyjne 16 maja 2019 r.

Studentki i Studentów US zainteresowanych uczestnictwem w Interdyscyplinarnych Studiach Zaawansowanych (ISZ) zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 16 maja 2019 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali 155 budynku Wydziału Humanistycznego US przy ul. Krakowskiej 71-79. Interdyscyplinarne Studia Zaawansowane są programem umożliwiającym podjęcie studiów drugiego stopnia na dwóch kierunkach i realizację interdyscyplinarnego projektu badawczego. Informacje o nowej edycji (realizowanej w latach 2019-2021) mogą zainteresować zwłaszcza tych, którzy w tym roku akademickim kończą studia licencjackie. Więcej wiadomości o ISZ dostępnych jest tutaj: