• 04 CZE 18

III Warsztaty z Nauk o Poznaniu i Komunikacji – relacja fotograficzna

Koło Naukowe Kognitywistyki Uniwersytetu Szczecińskiego Kognikacja w dniach 11-14 kwietnia 2018 roku zorganizowało III Warsztaty z Nauk o Poznaniu i Komunikacji, które odbyły się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Uniwersytetu Szczecińskiego w Pobierowie. Konferencja miała charakter ogólnopolski i wzięło w niej udział 48 uczestników z różnych ośrodków akademickich m.in. z: Uniwersytet Szczeciński, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Jagielloński, Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II, Uniwersytet w Białymstoku. Zaproszonymi gośćmi byli dr Michał Klincewicz z Uniwersytetu Jagiellońskiego, który wygłosił wykład w temacie: „Etyka, udoskonalenie moralne i sztuczna inteligencja.”. Kolejnymi gośćmi były dr Barbara Wąsikowska oraz dr Agata Wawrzyniak z Uniwersytetu Szczecińskiego, które we współpracy ze studentką Natalią Butrym, przeprowadziły i przedstawiły wyniki eksperymentu z użyciem eyetrackera, badając predyspozycje percepcyjne kobiet i mężczyzn podczas pokonywania labiryntu. Pierwszy dzień był dniem zjazdowym i kwaterunkowym. 12 kwietnia był dniem wykładowym od godziny 9-17, wieczorem odbył się Bankiet. Dzień 13 kwietnia rozpoczął się wykładami od godziny 11 do 17:30, a wieczorem odbyliśmy wspólne posiedzenie przy kominku. Ostatni dzień był już dniem wyjazdowym i wymeldunkowym.