• 05 STY 18
    III Przegląd Kół Naukowych US

17 stycznia 2018 r. Koła Naukowe działające na Uniwersytecie Szczecińskim wspólnie ze Strefą Kultury Studenckiej oraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studenckiego organizują „III Przegląd Kół Naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego”.

Tegorocznym gospodarzem III PKN jest Wydział Humanistyczny przy ul. Krakowskiej 71-79 (hol główny), wydarzenie będzie miało formę „targów” (stoisk)*. Dodatkową formą pokazania działalności KN lub organizacji studenckiej będzie możliwość przedstawienia prezentacji**. Komitet organizacyjny wspiera Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego WHUS.
    Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkie Koła Naukowe oraz Organizacje Studenckie, które pragną się zaprezentować.
    Zgłoszenia Kół Naukowych i organizacji studenckich przyjmowane są mailowo pod adresem : pknusz@gmail.com do 8 stycznia 2018 r.

Program na dzień 17 stycznia 2018 r. :
    9:00 rejestracja uczestników
    10:00 otwarcie III PKN
    10:00-14:00 czas trwania konkursu***
    14:30 ogłoszenie wyników konkursu
    15:00 zakończenie III PKN

Informacje szczegółowe dotyczące III PKN:
    * Stoiska w formie ławek (1 ławka na 1 koło naukowe). Możliwe jest oczywiście posiadanie własnego stoiska – prosimy o tym fakcie poinformować w mailu (dostarczenie stoiska na WHUS maksymalnie do godziny 8:30 w dniu Przeglądu) rozmiar własnego stoiska ok 1×1,5m.( organizator postara się spełnić Państwa oczekiwania i tam gdzie będzie to możliwe udostępni większą przestrzeń ) Losowanie stoisk podczas rejestracji (dzień Przeglądu w godz. 9-10). Prosimy o nie wieszania niczego na ścianach, szybach itp., prosimy o zaopatrzenie się w sztalugi itp. we własnym zakresie. Ograniczony dostęp do prądu, prosimy o naładowanie laptopów (jeśli Państwo takowe będą potrzebować).
    ** Prezentacja KN jest dla chętnych i powinna trwać max. 20 min(jest to przewidziany czas na jedną prezentację). Prezentację należy dostarczyć na pendrive w dniu III PKN. Chęć prezentacji KN należy przesłać do 8 stycznia 2018 r. wraz ze zgłoszeniem na III PKN. Nie jest ona traktowana jako część konkursu(brak dodatkowych punktów za prezentację).
    *** Konkurs jest organizowany na najlepszą prezentację KN podczas III PKN(nagrody :
    I-miejsce 1000zł, II-miejsce 700zł, III-miejsce 500zł do wykorzystania na działalność statutową KN w 2018 r). Konkurs jest dodatkowym elementem mającym zachęcić jak największą liczbę KN do aktywnego udziału w III PKN. Promocja KN będzie oceniana za różnorodność, zaangażowanie, formę promocji oraz merytoryczność. (regulamin w załączniku)
    **** Wydanie III Biuletynu Kół Naukowych US. (wymogi w załączniku)
    Polecamy śledzić profil:
    FB Koła Naukowe i organizacje studenckie US : https://web.facebook.com/organizacjeUS
    FB Strefa Kultury Studenckiej : https://web.facebook.com/sksszczecin

Część nieoficjalna:
    Podobnie, jak w ubiegłym roku, odbędzie się spotkanie integracyjne KN US, tegoroczna impreza odbędzie się w Klubie Studenckim Pralnia (al. Bohaterów Warszawy 75) w dniu 17 stycznia 2018 r. o godzinie 20:00.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić: 91 444 26 14

Autor zdjęć: mgr Monika Zięciak