• 07 LIS 18

Giełdy Pracy 13-14 listopada 2018

Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego!

Tym razem będziecie mogli spotkać się z ponad 40 pracodawcami i instytucjami rynku pracy! Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z opisem wystawców i zabrania ze sobą CV, aby zostawić je u wybranych pracodawców.

Dodatkowo w ramach Giełd Pracy zachęcamy do udziału w ciekawych bezpłatnych warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami rynku pracy. Formularze zgłoszeniowe szczegóły >>> Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Warto, bo dajemy wiedzę i zaświadczenia 🙂

Zapraszamy również do konsultacji z wizażystką i wykonywania podczas Giełdy Pracy profesjonalnych zdjęć do CV J

Przygotowaliśmy także konkursy, w ramach których można wygrać m.in. weekend w 4-gwiazdkowym hotelu w Szczecinie dla dwóch osób (voucher ufundowany przez KK Wind Solutions), całodzienny pobyt w Klubie Fitness World dla dwóch osób (voucher ufundowany przez Radisson Blu) i wiele innych mniejszych i większych nagród 🙂

Gdzie i kiedy?