• 25 CZE 18
    dr hab. Beata Bugajska, prof. US laureatką Zachodniopomorskiego Nobla

W tegorocznej edycji konkursu wyróżnione zostały osiągnięcia z 2017 r. w ośmiu kategoriach nauk: humanistycznych, podstawowych, technicznych, ekonomicznych, rolniczych, medycznych, o morzu oraz artystycznych. Laureaci Zachodniopomorskich Nobli otrzymują nagrody za osiągnięcia naukowe.

W tym roku w dziedzinie nauk humanistycznych „Nobla” otrzymała dr hab. Beata Bugajska, prof. US za pracę naukową pt: The ninth stage in the cycle of life – reflections on E.H. Erikson`s theory.

Dr hab. Beata Bugajska, prof. US jest pracownikiem naukowym Instytutu Pedagogiki Wydziału Humanistycznego US.