• 05 LIS 18

Dr. hab Agnieszka Samochowiec, prof US laureatem nagrody

Komisja powołana przy Komitecie Neurobiologii PAN i Polskim Towarzystwie Badań Układu Nerwowego postanowiła przyznać Nagrodę Konorskiego za rok 2017 pracy: „Matrix Metalloproteinase-9 and Synaptic Plasticity in the Central Amygdala in Control of Alcohol-Seeking Behavior”. Biological Psychiatry June 1, 2017; 81:907–917 www.sobp.org/journal

autorów:

Marzena Stefaniuk, Anna Beroun, Tomasz Lebitko, Olga Markina, Szymon Leski, Ksenia Meyza, Anna Grzywacz, Jerzy Samochowiec, Agnieszka Samochowiec, Kasia Radwanska, and Leszek Kaczmarek.

Serdecznie gratulujemy