• 26 STY 18

DZIĘKUJĘ  ZA  DOTYCHCZASOWĄ  POMOC  I  PROSZĘ  O  DALSZE  WSPARCIE DLA MOJEGO MĘŻA, BYŁEGO PRACOWNIKA INSTYTUTU FILOZOFII US,

dra Waldemara Prusika przez  przekazanie 1% podatku za pośrednictwem Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

Mój mąż 3 stycznia 2013 r. przeżył udar krwotoczny do pnia mózgu i od tamtego czasu nie wybudził się ze śpiączki.  Sytuacja naszej rodziny (a mamy dwóch synów w wieku szkolnym) nadal jest trudna, stąd moja prośba skierowana do Państwa.

Aby przekazać 1% podatku, trzeba:
    1. W rubryce Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) wpisać  nr KRS 0000048068 oraz obliczoną kwotę 1% podatku
    2. W rubryce Informacje uzupełniające wpisać: „Dla Waldemara Prusika

Rehabilitację mojego męża można też wspierać, wpłacając dowolną kwotę darowizny
    (można ją uwzględnić w kolejnym rozliczeniu podatkowym)
    na konto Caritas PKO BP II/O SZCZECIN  21 1020 4795 0000 9302 0004 5757
    również z dopiskiem „Dla Waldemara Prusika