• 06 LUT 19

Minęło już 6 lat, odkąd mój mąż

dr Waldemar Prusik,

były pracownik Instytutu Filozofii Uniwersytetu  Szczecińskiego,

zapadł w śpiączkę i do tej pory się z niej nie wybudził.  A ja po raz kolejny zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszej rodziny przez ofiarowanie 1% podatku.

Stan męża jest stabilny. Nadal przebywa on w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Goleniowie, nadal na miarę naszych skromnych możliwości staramy się zapewnić mu podstawową rehabilitację, która niewątpliwie przyczynia się do tego, że chociaż jego stan się nie polepsza, to jednak także gwałtownie się nie pogarsza. Dlatego tak ważna jest Państwa pomoc.

Za tę okazaną do tej pory serdecznie dziękujemy. Prosimy też o dalsze wsparcie.

Beata Prusik z synami

KRS 0000048068 z dopiskiem „Dla Waldemara Prusika”