• 29 STY 19

1 % na wsparcie finansowe terapii doktorantki filozofii

Szanowni Państwo.

Pracownicy, Doktoranci i Studenci Wydziału Humanistycznego

Bardzo proszę o finansowe wsparcie leczenia oraz rehabilitacji mgr Olgi Tunkiewicz, uczestniczki studiów doktoranckich na Wydziale Humanistycznym.

W ostatnich dwóch latach Olga przeszła siedem skomplikowanych operacji kręgosłupa. Niestety, zabiegi te nie poprawiły Jej zdrowia. Obecnie jedyną szansą na poprawę sytuacji Olgi – przede wszystkim na redukcję stale odczuwanego intensywnego bólu – jest kosztowna i nierefundowana przez NFZ terapia metodą FSM.

Olga jest zdolną i pracowitą doktorantką. Przygotowuje rozprawę na temat teoretycznych ujęć autyzmu, w której łączy perspektywy filozofii, pedagogiki i filozofii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, pasją badawczą i doświadczeniem organizacyjnym. Działa w Kole Naukowym Kognikacja, zorganizowała kilka konferencji studenckich i doktoranckich. Olga jest również bardzo dobrym człowiekiem. Jeszcze do niedawna łączyła pracę nad rozprawą doktorską z zaangażowaniem w wolontariat w Krajowym Towarzystwie Autyzmu. Swój czas, wiedzę i energię poświęcała tym, którzy tego potrzebowali. Teraz my możemy pomóc Oldze powrócić do dawnej aktywności.

Więcej informacji o sytuacji Olgi można znaleźć na stronie Fundacji OLIWIA:

Wsparcia można dokonać poprzez przekazanie 1% z rozliczenia podatkowego wpisując:   KRS 0000360447 Olga Tunkiewicz

oraz bezpośrednio na konto Fundacji Oliwia:

BRE BANK SA 89 1140 1137 0000 2440 6000 1001, z dopiskiem „Olga Tunkiewicz”.

Bardzo proszę o wsparcie!

Maciej Witek

promotor Olgi